3 kolejka WLPN Junior - zima 2022

W trzeciej kolejce byliśmy świadkami trzech bardzo wyrównanych meczów. Mimo to tylko jedno spotkanie zakończyło się remisem. Trzecie zwycięstwo z rzędu odnieśli CF Piraci i umocnili się na czele tabeli. Swoje pierwsze ligowe punkty zdobyli WKS Actimelki, którzy zremisowali z bardzo osłabionymi dzisiejszego dnia Ulańcami 2-2. Ze sporymi brakami w składzie do gry przystąpiła też drużyna Polski Gurom, mimo to do przerwy meczu z Betoniarzami drużyna dowodzona przez Michała Bacha radziła sobie bardzo dobrze i prowadziła 2-0. Później jednak dwa gole Kuby Czapskiego i bramka Kacpra Bladowskiego zapewniły Betoniarzom zwycięstwo i awans na drugie miejsce w tabeli WLPN Junior - zima 2022

10.00 - 10.50 - Betoniarze - Polska Gurom 3-2 (0-2)
Bramki :
0-1 - Wiktor Bichowski 7' (asysta Mateusz Księżyk)
0-2 - Mikołaj Kwidziński 19' (asysta Volodymyr Markush)
1-2 - Jakub Czapski 23' (asysta Nikodem Labudda)
2-2 - Jakub Czapski 32' (asysta Kacper Bladowski)
3-2 - Kacper Bladowski 34' (asysta Franek Kaczykowski)
Składy :
  • Betoniarze - Kacper Bladowski, Franek Bladowski, Franek Kaczykowski, Wiktor Kaczykowski, Olek Płotek, Wojtek Puzdrowski, Adam Depta, Borys Damaszk, Nikodem Labudda, Jakub Czapski
  • Polska Gurom - Michał Bach (kpt), Mikołaj Kwidziński, Sebastian Bianga, Denys Markus, Maksym Horb, Volodymyr Markush, Mateusz Księżyk, Wiktor Bichowski, Piotr Depta (nieobecni Cyprian Buja, Igor Lange, Oskar Słowy)

Gracz meczu : Kacper Bladowski (Betoniarze)

10.50 - 11.40 - CF Piraci - AP KP Czyżyki 5-2 (2-1)
Bramki :
1-0 - Patryk Olewczyński 3' (asysta Robert Domarus)
2-0 - Robert Domarus 6' (asysta Patryk Olewczyński)
2-1 - Jakub Czyżewski 7' (asysta Damian Pranszke)
2-2 - Jakub Czyżewski 22'
3-2 - Robert Domarus 25'
4-2 - Patryk Olewczyński 35' (asysta Olek Nurek)
5-2 - Robert Domarus 40' (asysta Marcel Wika)
Składy :
  • CF Piraci - Leon Ciapa (kpt), Maks Jakubowski (bramkarz), Robert Domarus, Patryk Olewczyński, Franek Żełudkowski, Tymek Szokal, Olek Nurek, Marcel Wika (nieobecni Marcin Domarus)
  • AP KP Czyżyki - Damian Pranszke (kpt), Jakub Czyżewski, Krzysztof Dawidowski, Antek Ptach, Marcel Maszota, Kamil Zięba, Vincent Wicki, Martin Marzeion (nieobecni Przemek Wasielka, Igor Stenka)
Gracz meczu : Robert Domarus (CF Piraci)
11.40 - 12.30 - FC Ulańce - WKS Actimelki 2-2 (1-0)
1-0 - Wiktor Miks 11' z rzutu wolnego
1-1 - Mateusz Cybulski 22' z rzutu karnego
1-2 - Mateusz Cybulski 31'
2-2 - Mateusz Farkowski 38'
Żółta kartka : Antek Leusz
  • FC Ulańce - Aleks Malc (bramkarz i kpt), Wiktor Miks, Mateusz Farkowski, Szymon Adamczyk, Szymon Farbotko, Filip Gutowski, Antek Mazur (nieobecni Franek Pożarowszczyk, Hubert Bradel, Szymon Lewandowski, Patryk Elwardt, Wojtek Weremko)
  • WKS Actimelki - Dominik Domarus (kpt), Mateusz Cybulski, Kamil Noetzel, Nikodem Komkowski, Jakub Miotke, Antek Leusz (bramkarz), Maciek Opara, Maciej Czapp, Dominik Mielewski (nieobecni Gracjan Sieciński)

Gracz meczu : Mateusz Cybulski (WKS Actimelki)

Powiązana galeria: